Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • byd996

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én megléptem, elég lett a telefontöltő függésből, váltottam androidról. Sikerült kifognom egy makulátlan állapotú E72-őt. Mindig is tetszett a telefon, a számmora fontos funkciók megvannak benne.
    Viszont teljesen kuka vagyok hozzá, soha nem volt symbianos telefonom. Van több kérdésem, bízom benne, tudtok segíteni.
    1: van olyan oldal, ahol tematikusan le vannak írva a praktikák, egyszerűbb, másoknak nyilvánvaló apróbb trükkök, hogy ne kelljen ide full amatőr módjára írogatnom?

    2: nekem a gmail lenne a legfontosabb app, de nem bírom beüzemelni. Végigkövettem a varázsló lépéseit, de nem engedi használni. Belép az appba, kiírja hogy nem sikerült letölteni a leveleket, próbáljam meg újra, megpróbálom, megadom a jelszót, kezdi elölről és ez így megy újra meg újra...
    A googletől kaptam emailt a másodlagos címemre, hogy állítsam át alacsonyabb biztonságúra a fő fiókomat, bíztam benne, hogy ezt az újabb szabványt nem támogatja a telefon, és hogy ez megoldja a problémát, de nem

    3: láttam hogy írogattátok a szoftververziót, hőmérsékletet, egyéb infókat. Ezeket hol lehet megtalálni?

    4:hogyan lehet az appokat telepíteni?

    Bocsánat, nem akarok full amatőrnek tűnni, dde annyira más az Android és a Symbian, hogy kénytelen vagyok segítséget kérni!

    Előre is köszi !

Új hozzászólás Aktív témák