Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rapier

    csendes tag

    Hello Mindenkinek!

    Nos, olvastam az utolsó pár üzenetet, és látom más is találkozott a szoftverfrissítés során történő kifagyás problematikájával...:) Ez nekem is okozott már pár őrülettel határos állapotban eltöltött órát, mialatt elküldtem oly szeretett finn gyártónkat melegebb vidékekre... :W de aztán valamely isteni sugallat hatására megvilágosodtam, és sikerült kiküszöbölnöm a problémát...most ezt szeretném röviden megosztani Veletek... ;)
    Elöljáróban csak annyit, hogy nekem E51-em van, de azt hiszem attól még E71-en is működhet a dolog... :U
    Nos ceruzát, és papírt elő, lehet jegyzetelni, mert nagyon komoly technikai műveletről lesz szó....
    1. lépés: kapcsold ki a telefonodat
    2. lépés: vedd ki a memória kártyát(ha tettél bele...)
    3. lépés: kapcsold vissza a telefonodat
    ÉS most jön a lényeg...EZEK után lehet nyugodtan szoftvert frissíteni, úgy fog felmenni mint a kisangyal....
    Hogy vazze? Az. Vazze! :P
    De hogy ezt miért nem írja a Nokia, vagy írja csak én nem vettem észre...? :(
    Remélem lesz akinek ez segít a problémáján, és én is hozzá tudtam tenni valamit a közöshöz... :)
    További kellemes hétvégét.
    Ui: én azért szeretem a Nokiát, mert egy éve van meg, és ez volt a legnagyobb bajom vele... ;)

Új hozzászólás Aktív témák