Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakara

    csendes tag

    Két napja próbálok rájönni, hogy a naptár adatait hogyan tudom szinkronizálni a google naptárammal. Tényleg mindent elolvastam, amit erről találtam, de nem megy.
    Ma bevittem a Mammutba a Nokia márkaboltba és segítséget kértem. Ott nagyjából lehülyéztek, és közölték, hogy a Mail for Exchange fiókkal a naptárat közvetlenül nem lehet szinkronizálni, csak ha van egy vállalti mail for exchange szerverem, ami persze nincs. Mellesleg megjegyezték, hogy miért csodálkozom, hogy a MfE fiók miatt a teló állandóan a netre menne, rá se kérdez, pedig beállítottam (vagy csak azt hittem), meg, hogy milyen hülyeség a MfE fiókot wifin keresztül használni, mikor annak pont az az értelme, hogy mindig működjön. Mire én mondtam, hogy ha többnyire otthon vagyok, akkor miért logikus a fizetős internet elérés, ha ingyen is van.
    Kérlek Titeket, hogy valaki írja le pontosan a beállításokat a gugli naptár szinkronhoz.
    MfE fiók eddigi beállításai:
    E-mail: gmail-os mailcím
    Postafiók: Exch.-levelező (nem átállítható)
    felhasználónév: gmail-os mailcím
    jelszó: jelszó
    szerver neve: m.google.com
    tartomány: nincs
    aláírás használata: nem
    A fenti beállításokkal felküldi a MfE frissítés folyamatban feluró értesítést, de nem történik semmi, üzik sem jönnek le.

  • csakara

    csendes tag

    válasz petibacsi06 #15678 üzenetére

    Köszönöm a javaslatot.
    Rákerestem, 5 verzió volt a progiból, de egyiknél sem tüntették fel hogy kompatibilis e52-vel, mindenhol csk e51 szerepel. Nem értek hozzá. Melyik verzió legyen?

Új hozzászólás Aktív témák