Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Tutivesztes #483 üzenetére

    Bocs, ne engem okolj az intermezzóért.A tegnapit akartam folytatni,nem műveltségi vetélkedőt csinálni, csak ... na,mindegy.
    Amit lehet anélkül leírni, hogy egy ilyen telefont megismerjen az ember:
    Bekapcsolásnál a vibra miatt csúnya bádoghangon zörög. Ez 1 sec. , de akkor is ...
    Az E51 választógombjai kinézetre kommerszebbek, azonban ott aválasztó és hívás fogadó/elutasító billentyűk pereme ívesen magasodik, ezért sokkal,de sokkaljobb őket kezelni, mint az E52-n. Ha megnézed a navi gombkörnyékéről készült képeket, rögtön érted, mire gondolok. A hívás fogadásnál érdemes a bármelyik billentyű fogad hívás opciót beállítani, mert óhatatlan, hogy időnként a magasabban fekvő menü/naptár gombot, vagy az 1-es számbillentyűt is megnyomod. Ha hívást akarsz kezdeményezni, ugyanez a helyzet,nehéz eltalálni a zöld gombot. Jobb oldalon ugyanez a helyzet a választó és a törlés billentyűvel. Kisebb gáz, mert először megkérdezi,tényleg törölni akarod-e Józsikát a telefonkönyvből (pl. az onnan történő kilépésnél).Viszont, ha tényleg törölni akarsz, vagy az e-mailekhez akarsz belépni, a bal oldalon a naptár vagy a menü billentyűt akarod használni, sokkaljobb, mint az E51-nél. Különösen a törlés, amit ott elég körülményes volt meg nyomni.
    Az e-mail kliensről már írtam. Vagy én vagyok valóban a hülye és ennyi idő alatt nem sikerült megtalálni azt az opciót, viszont ha a Nokia Messenger üzleti fogásának esett áldozatul a készülékem, akkor - amennyiben nem akarod,hogy adatforgalmad legyen, szívhatsz az e-mail beállítással. Már ha kínlódsz vele. Mert egyébként messze jobb, mint az E51.
    A beállított alap postafiók ugyanis automatikusan jelez, hogy új e-mailed jött. A + fiókoknál csak azt kérdezi meg, milyen módon akarsz kapcsolódni ... Utána sutty, csatlakozik,letölt, a kijelölteket azonnal törli, nincsenek további kérdések, akarod-e, csak itt, csak ott,biztos ki akarsz lépni? Amellett a kétkészülék ergonomiailag, tehát láthatóság, olvashatóság, elrendezés szempontjából sincs egy súlycsoportban. folyt.köv.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák