Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Jimmy8 #13985 üzenetére

    Röviden. Az E52 ugyan fix fókuszos, de ennek ellenére használhatóbb képeket készít, mint az 5800. Kifejezetten jókat. Az 5800 képei elég galádak, zajosak, homályosak. Az 5800 mp3 lejátszója talán valamivel jobb. Az 5800 a Mobile Shell szoftverrel, ami, ha megveszed, kb. 6000 Ft, már kiugróan jól paraméterezhető kezelés szempontjából. Az X6 és 5800 közötti különbség irreálisan tükröződik a két készülék közti árban. Az E52 - hacsak nem fogsz ki selejtet - szerintem pillanatnyilag az E széria legjobb telefonja. 5800 vagy E52? Attól függ, tapicskás vagy billentyűs telefont preferálsz. Illetve ... az 5800 1-3 nap alatt elhervad. Az E52-es akksija egy legenda. Nehéz lenne most részletesen kivesézni, melyek azok a műveletek, amiknél jól jönne a billentyűzet az 5800 kezelésénél; nekem leginkább a C billentyű hiányzik. Ha mindenképp választanom kellene, én a 3 készülék közül az E52-est választanám.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák