Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joc-cod

    tag

    válasz TokLac #4400 üzenetére

    Na voltam a szervízbe. 3 boltot próbáltam(ebből 2 t-s, mert ugye a teló is olyan függő), 1. t-s bolt: Ránézett nem annyira törődött vele, megnézte gépen van-e kijelző.. de nem volt, mondta h menjek vissza csütön és kicseréli nekem 10 perc alatt. Ok, azért gondoltam megpróbálom a másik t-s boltot, ott is megnézte, sokkal jobban átnézte mint az elsőbe(és mondta is, h ő is látja), és azt mondta h van 2 variáció, 1: Beküldi a Nokia szervízbe és azok eldöntik, h kell-e csere vagy nem... vagy a 2. 2: Hogy menjek le a Nokia boltba és kérdezzem meg ott, és akár helyben ki is cserélik. Na mondom lemegyek, bemegyek, mondom mi a probléma, rá se néz a kijelzőre de már mondja, h ő nem látja..., de ha ott a gari levél akkor, elküldi a Nokiához a központba, és majd megnézik mikrószkoppal....(pedig az 1.-2. helyen még szemmel is látták.. na mind1, nem akartam kötekedni), meg mondta, h helyben nem is tudná kicserélni.. mondtam köszi, hello..., szóval csütön visszamegyek az 1. helyre, az legalább azt mondta, h cseréli, szóval majd kiderül. De remélem így lesz(mert egy fekete témánál eléggé nagyon észrevehető...). Úgyhogy csütön kiderül. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák