Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habell

    tag

    Már tudjátok milyen elég régóta nokia c6-00-m van. A tegnapi nap eljutottam arra a szintre hogy ki vágom a kukába. Egy rendezvényen voltam ahol kameráztam, csináltam 5 videó felvételt. Az első 3 után megnéztem rendben el is mentette őket. Majd valamikor a 4. 5. videó felvételnél befagyott a telefon, nem reagált semmire. Akku ki, újra be, és vissza kapcsoltam, a telefon ki írt valami olyat bekapcsolás után a főképernyőnél, hogy lemez hiba, az adatok elvesztek/elfognak veszni. Volt két lehetőségem, leállít illetve felfüggeszt. Nem értettem egyiket se, rányomtam hogy leállít, eltűnt ez a szöveg. Utána csináltam továbbra is videó felvételeket. Majd megnéztem a telefont, és 5 videó felvétel volt meg, 3 elveszett. Ebből a maradék 5-ből meg csak 2-t játszik le. Kettőnél kiír valami hibát, egynél pedig hogy támogatott formátum. Gondoltam ráteszem a számítógépre ovi-n keresztül, akkor kiírta a sz.gép hogy hiba történt a szinkronizáció között. ( mégis átment minden a gépre) majd a memóriakártyát kivettem úgy is megnéztem, lényegében ugyan ott vagyok, semmi se játssza le a 3 rossz videó felvételt.
    Mai nap akartam fényképezni kiírta hogy hiba lépett fel, indítsa újra a telefont. Nem indítottam újra, hanem még egyszer megpróbáltam belépni a kamerába és akkor sikerült.

    Mit lehet tenni ilyen esetben? A videókról lemondhatok? Meghülyül a telefon egy idő után?
    Ezt a reset megoldást nem tudom hogy működik, nekem tele van a telefon, képekkel, videókkal, alkalmazásokkal, naptár bejegyzéssel, feljegyzés rengeteg, pdf fájlok, word fájlok, mindennel tele van a telefon, számokkal sms-ekkel. Nekem ezeket mind el kéne mentem valamire, egy reset miatt??? Ennyi mindent hova mentsek, aztán mindent pakolhatok újra vissza?

Új hozzászólás Aktív témák