Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz David75 #60 üzenetére

    "(OFF)Ovimaps: mutass ilyen szintű navit droidra..."

    Ndrive,sigyc,copilot,stb mind remek navi.
    Felesleges ezen vitáznunk mivel teljesen ingyenes navi nincs még sem droidra sem wp7-re.
    Amikor pedig lesz wp7-re elképzelhető,hogy addig a a google is durrant egy nagyot.

    "A kezelőfelület teljesen szubjektív, neked a túlszínezett widgetes ui, nekem meg a letisztúlt livetile-ok jönnek be."-Ez nem is kérdés teljesen egyetértek.

    ""Az emberek 90% nem szeret 3 félétől származó progikkal szenvedni ha nem hiszed nézd meg a közvéleménykutatásokat.Max elfogadják,hogy a választott rendszer ezzel jár..."

    Ezt mégis mivel tudod alátámasztani?"-Gugli és a wp7-et birtokló ismerettségi köröm alapján.Tudom nem reprezentatív de igencsak jelzésértékű.

    ""Xbox integrációra szintén nem volt egy rossz szavam se jópofa de nem ez fogja a wp7-et eladni ahogy a nokia vezér megálmodta"

    Te most akkor tényleg jós vagy?"-Nem vagyok jós de szerinted az xbox támogatás fogja kihúzni a wp7-et a mostani gyenge eladásokból?Ebben az esetben viszont tisztellek,hogy ekkora optimista vagy.(/OFF)
    Bár látom inkább az aláírásod miatt van ez. :R

    Egyébként van wp7-es telefonom(HD7)ezért szerencsére elkerűl a fankór. :DDD

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák