Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz oO7 #40 üzenetére

    Hehe tömören és röviden tényeket közöltem semmi fika nem volt ellenben veled aki úgy védi a wp7-et mint kislánytigris a kölykeit.
    Tipikus fangirl attitude. Értelmesen nem tudtál ellenpéldálózni imádott rendszereddel kapcsolatban csak kb ilyeneket:

    "Offline navi elvileg azért nem akármilyen lesz, az Ovi maps nem csak egy a sok közül, elég jó híre van neki..."-Elég ismert a zámbó árpy is aztán attól még nem jó.Persze én itt sem fikkantottam az ovi mapsot csak felhoztam azt,hogy már nem előny mivel a droid manapság is képes offline navira max ismét tervezésnél kell minimális adatkapcsolat de ez a jövőben változni fog.Persze fizeztős formátumban most is van rá jópár minőségi navi.

    "helyfüggő szolgáltatások is igen kényelmesen a rendszerbe lesznek integrálva és még nem láttunk azon a fronton mindent demózva..."-A kulcsmondat: lesznek...........

    "a kezelőfelület gyorsasága nem feltétlenül az fps számban rejlik ebben az esetben, hanem abban, hogy a különféle infókat milyen gyorsan tudod megtalálni... ami egyrészről az alkalmazások felépítéséből, a Hub-ok koncepciójából és nem utolsósorban a konkrét UI-ból ered..."Droidon is elérem az általam fontos dolgokat 2 másodperc alatt kb almán szintúgy.

    "zune -t és az xbox live -ot meg letudni egy "szintén nem nagy szám" -al... hát gratulálok hozzá..."
    Az emberek 90% nem szeret 3 félétől származó progikkal szenvedni ha nem hiszed nézd meg a közvéleménykutatásokat.Max elfogadják,hogy a választott rendszer ezzel jár...
    Xbox integrációra szintén nem volt egy rossz szavam se jópofa de nem ez fogja a wp7-et eladni ahogy a nokia vezér megálmodta.
    Úgyhogy a bántották a kicsi imádott rendszerem hiszti helyett legközelebb szakmaibb választ kérek köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák