Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz sphe #1659 üzenetére

    A technikai adatok talán nem is érdekelnének, mind inkább a gyakorlatban hogyan teljesít a 808 vagy más. Ha tényleg olyan jó a L920-as, akkor miért nem tettek fel pár normális képet is a netre. Pl kevesebb fény mellett hogy ne égjen be alacsonyabb iso-val vagy akárhogy. És még vegyük hozzá a reklám fotók mindig jobbak egy picit állítólag. Kit érdekel, hogy az ég is világít késő este mintha baj volna az ózonréteggel. Direkt alacsony iso mellett próbálkozok először feszegetve a határt. Akarom tudni, hogy ez a mobil mit tud, és szeretném hogy mások is tudják. Annyit meg tudok, hogy az iso emelés képzajt vonz magával minden időben, így keresem az optimálist.

    Na akkor igértem pár ISO 200 alatt készült városképet. Nekem ezek jobban bejönnek mint a Nokia nagy ásza, igaz válogattam, többször lőttem. Elismerem macerás egy kicsit. A telót inkább tapasztalati, mint tudás után állítottam be, mivel egyáltalán nem értek a fotózáshoz, de szemem azért van. :)

    1,2,3,4,5,6,7,8,9

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák