Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    válasz cefre00 #703 üzenetére

    Na (sok egyéb mellett) ez az, amiben én kilógok a sorból. Én szeretek gondolkodni, tudatosan létezni, és nem szeretem, ha nem kontrollálhatok valamit, és helyettem döntenek (pl. a telefonom, vagy a google). Ezért is jó a Symbian nekem, mert ott csak az történik meg, amit én is akarok (kivéve, ha valami hibásan működik :D ). Pl. net. Droidnál rootolás és tűzfal kell ahhoz, hogy kordában tudjam tartani a netre mászó progikat, viszont 100MB nekem elég, nem akarnék a droid netfüggősége miatt 500MB-os csomagot venni dupla pénzért, ráadásul VoIP telefonálok SIP protokollon keresztül, ez pedig elég jól van implementálva a Symbianbe, teljesen úgy tudom használni a telefont, mint GSM hívásoknál.
    Oké, a droidban is van SIP protokoll, de ott kicsit kötelező jelleggel, a kidolgozottsága sem olyan alapos.

    Ha arra gondolsz, hogy a SIM kártyán lévő kontaktok ne látsszanak, akkor egyszerűen a névjegyzék beállításainál a megjelenítendő partnereknél csak a telefonmemória legyen kiválasztva.

    Üdv!

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák