Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz kp78 #512 üzenetére

    Én most már kihagynám... igaz, hogy pl. bekapcsolásnál a PIN kódot egy élhetőbb numerikus billentyűzeten lehet bevinni, az is igaz, melléje raktak egy "segélyhívás" virt. billentyűt, az is igaz, hogy megváltozott a qwerty beosztása, szerintem jobb lett, de nekem pl. a régi billentyűzár feloldás jobban bejött, egy picit feljebb odabökni, mint kaszálni egyet a hüvelykujjammal; nálam kiütötte a nagy óra kijelzővédőt, így, ha megnyomom az oldáshoz a menügombot, már nem adja ki nagy számokkal az időt, dátumot, csak a felső bolhabetűs idő, töltöttségjelző látszik; de engem legjobban a pluszként odavarázsol nagyítós ikon, a keresés bosszant, amivel elkúrták a több funkciós belle extrát, amivel - a felugró menün kívül -lehetett egy csomó hasznos dolgot csináltatni, kinek-kinek igény szerint: pl. bal "gomb" rövid tapicska: screen lock, hosszabb: restart; jobb ikon rövid pl. kedvencek felugró menü, hosszú: új üzenet; vagy rövid: akksi tölttség %, hosszú: power saving mód stb.

    Most is lehet persze ezt használni, csak ha nem akarsz egymásba érő 2x2 ikont, akkor a lehúzható menüre állítod be a megjelenítésüket; viszont először lehúzni, utána tapicskolni, jóval kényelmetlenebb; ugyanakkor az a legbosszantóbb az egészben, ha használod a nagyítós Ikont keresésre, utána vsak piros gombbal lehet az alkalmazásból kilépni, ami ilyenkor az extra buttons menüt i kilépteti, csak újraindítással állítható vissza a status quo.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák