Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VChris

    csendes tag

    válasz goliat978 #453 üzenetére

    Sajnos én is csak csatlakozni tudok VChris bluetooth-os problémájához... Nekem sem müxik az autó gyári kihangosítójával; vagyis a párosítás o.k., a telefonkönyvet beolvassa, ha a telefonról indítom a hívást megy rendben, hívást tudok fogadni úgy, ha az autónak a fogadógombját nyomom meg; viszont ha az autó menüjéből (akár telefonkönyvből, akár manuális beütve a számot) próbálom, kiírja hogy elkezd hívni, majd 1 mp múlva bontja a kapcsolatot...

    Goliat978,
    az az igazság, hogy nálam szóról szóra, betűről betűre, írásjelrő írásjelre ugyanez történik. És már mindent, mindenféle variációban kipróbáltam. Csak úgy tudok telefonálni az autóm kihangosítójával, ha a telefonról indítom a hívást, és akkor hibátlanul működik is, de ha kormányvezérlőről teszem ugyanezt, akkor nálam is pont ez van. Elindul a hívás, és pár pillanat múlva kiírja a műszerfalra, hogy call ended, és le is bontja a BT kapcsolatot a telefon és az autó között. Ez 100%-os meggyőződésem, hogy szoftveres hibája a telefonnak.

    Az egy kicsit "megnyugtat" ebből a szempontból, hogy végre egy élő példa, akinél ugyanez a hiba szóról szóra, mert így tudom, hogy nem az én telefonom rossz, hanem egy jelenséggel állunk szemben.
    Megkérdezhetem, hogy milyen autóval van nálad ugyenez? Nekem egy Grande Puntom van, és hozzá a Blue&Me névre hallgató gyári BT-s kihangosító, kormányra integrált telefonvezérlőkkel. Előtte Nokia 6131-es telómmal úgy működött, ahogy az a nagykönyvben meg vagyon írva.

Új hozzászólás Aktív témák