Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • col

    addikt

    Megpróbálom összeírni röviden a (részemről) hasznosnak vélt alkalmazások, programok listáját, amiket magam is kipróbáltam.

    A Handy Shell program igen kellemes, jól használható.
    Jó kiegészítés mellé a Handy Clock.
    (A Handy Calendar és Handy Taskman az előző kettő megléte esetén szerintem annyi többletet nem nyújt(ana), mint amennyi helyet foglal(na) :). A JBak TaskMan ellenben nem fut (nem telepíthető) a telefonon, szerintem a nem is nagyon kell(ene), ha a Handy Shell telepítve van. Ugyancsak ez a helyzet a Search programmal. A telefon beépített keresőprogramja amúgy is majdnem mindent megold.)
    Kellemes program még a Foreca Weather, jól lehet konfigurálni és ekkor minimális az adatforgalom is a web-en. Igaz, nem épül be a Handy Shell alá, de ez legyen a legnagyobb baj.
    Az X-Plore file kezelő is nagyszerű kiegészítés.
    Ugyancsak nagyon jó a Resco Photo Viewer program.
    Az Opera Mini is használható böngészőnek, bár nem feltétlenül életszükséglet.
    Hasznos lehet a Xelnex Lite program is és ugyancsak kellemes és jó kiegészítő esetleg az SMS Timer és a Best ScreenSnap, valamint az Enhanced Calculator for S60.
    Jól jöhetne a Memory Up program is néha és a Total Patrol is könnyebbé teheti az életet. :)

    Jéték programokról és különböző témákról nem nagyon tudok írni, mert nincs velük tapasztalatom :)
    Filmet nem nézek, GPS-t és térképes útvonaltervezőt nem használok a telefonon. Mindkettőtől a kijelző mérte miatt tekintek el :)
    A zenelejátszó esetében is a beépítettnél maradtam.

    Természetesen a fenti programok hasznosság és használhatóság szerinti megítélése az én szubjektív véleményemen alapul.

    [ Szerkesztve ]

    Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

Új hozzászólás Aktív témák