Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jety91

    őstag

    válasz karldergroße #20880 üzenetére

    Rövid vélemény erre a "kis" regényre.
    Kicsit lehetne tagoltabb, eszméletlenül ömlesztett szöveg :(

    Sok mindenben alapból ez igaz az S60 érintős verziójára, de ezeknek a 90%-a orvosolható.

    Zenelejátszó: Számomra nincs szükség az albumra úgysem sasolom a zenéket, hogy mi szól általában tudom, és nem érdekel milyen albumot hallgatok éppen. :U A többivel egyet értek, bár nem halok bele azokba a mozdulatokba.

    Naptár: Igen ez egy visszalépés az 5800-nál, de nem próbáltam ki szerintem a C6-os szoftverben ez már megy.

    Számológép: Tudnék vagy 10 számológépet linkelni neked, ami tudományos, szóval csak olvasgatni kéne a neten ilyenek után.

    Ébresztőóra: Én szerintem sokkal jobb így nem fogsz véletlenül sem egy jelzést kitörölni, még holtkómásan sem, mivel oda kell figyelned mi a fenét törölsz.

    Napló: Nekem is az a bajom vele, hogy különbontja, szvsz feleslegesen. De már 2,5 év után megszoktam...

    Űzemmódok: Kinek mi, én nekem ez jobban bejön mint S40-en :P

    Kijelző(HomeScreen): Mivel az első S60 érintős telefonról beszélünk, így ezt el kell fogadnod. Marad a B variáció, hogy felraksz többféle kezdőképernyőt a telefonra vagy a C6 szoftverét.

    Térkép: A gyári navit nem nagyon használom navigálásra, de szerintem belehet azt is állítani rendesen...

    Szóval, ha kicsit utánajárnál a dolgoknak simán megbarátkozhattál volna vele több-kevesebb sikerrel. Sok előnye van az érintőkijelzőnek, de ha nem tudod kihozni a maximumot belőle (NOKIA nem tudja alapból), akkor elhiszem hogy eladod a készüléket.

    Én most a C6-os nokia szoftverjét használom, és még sokan közülünk. Mindenkinek eddig pozitív tapasztalata volt az 5800 fw-hez képest, így talán végre tényleg lesz egy bitangjó fw ehhez a telefonhoz.

    Mint látod a NOKIA nemképes ilyen dolgokra odafigyelni, mivel ők azon az állásponton vannak: "A jót nem szabad elrontani, csak foltozgatni."

  • SomaV

    csendes tag

    válasz karldergroße #20880 üzenetére

    Ha valaki nem tud úszni és belefullad a vízbe, nem biztos, hogy a víz a hűlye! Szerintem te nyugodtan maradj az s40-esnél, nem való neked az okostelefon! Minden (és még sokkal több!!!)általad hiányolt funkció, letölthető,nem úgy az s40-en, ahol "eszi, nem eszi, nem kap mást".....

  • Kleroo

    veterán

    válasz karldergroße #20880 üzenetére

    Ehh!
    User error.
    bővebben már kifejtették a kollégák
    de a legjobb döntést hoztad,hogy visszacerélted a te szintednek valóra ;)

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • stewe780

    őstag

    válasz karldergroße #20880 üzenetére

    Barthezz2 véleményét érzem leginkább a magaménak is, miszerint a zárt platformokban " azért jobban rágyúr esetleg a gyártó a beépített alkalmazásokra, mivel ott nem lehet lecserélni", és ebbe bele is van fogalmazva minden.

    Más: a navi útvesztői már többünket kitérőre vitt. Nem használom gyakran, de velem is tett már kitérőt. Csak az után érdeklődnék, hogy a telefonon ugye nem lehet tetszőleges útvonalat létrehozni és menteni. Viszont ha a számítógépen a böngészőben hozom be a maps-ot, ott létre tudtam hozni útvonalat úgy, hogy közbülső pontokkal meghatároztam, hogy pontosan merre is akarok menni. Meg aztán a nagy monitoron elég jól látható minden, szóval sokkal jobban használható mint a telefonon. Na a kérdésem csak annyi, hogy hogyan lehet egy ilyen útvonalat rárakni a telefonra? Esetleg csak online-ba kellene tenni a telefonon a mapsot? Annyira nem gond, mert van 20MB-os mobilnetem, csak azért minden hülyeséget nem szeretnék ha lehúzna a telefonra, elég lenne, ha csak rárakná az útvonalat, és aztán visszaraknám offline-ba, mert folyamatosan mindenféle infókat leszedeget akkor lehet megeszi a 20MB-ot. Szóval ha valaki próbált már ilyet kérem ossza meg velem/velünk, hogy hogy is megy ez.

    [ Szerkesztve ]

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák