Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dionaea

    őstag

    válasz karldergroße #17149 üzenetére

    Látod elég sok gondra meglett a megoldás,Szokást igényel pár funkció. Amiben 100% ig igazatt adok neked az elszott a tetején levő töltő csati. Nekem már cseréltek foglalatot, mivel ki lazitotta az egészet és nem működött se a töltés sem az adatkábel.
    Ha megszokod a hibáit akkor jól használható kis teló. És ki fog derülni hogy nem is hiba csak más.És ez nem is 5800 ra értendő hanem az s60 ra

  • BiP

    nagyúr

    válasz karldergroße #17149 üzenetére

    Nekem E51-em van mellette, így pár S60-as dolgot már nem kellett megszoknom, ennyi előnyöm volt :)
    1: Nem tudom, arra gondolsz-e, hogy felül ikonok (csak 4 :( ), alatta pár értesítési dolog. keresés, email, naptár, wlan ? Ilyen funkció van.
    3: Én ezt szeretem jobban, néhány névre nem emlékszem mindig, hogy teljes névvel van-e eltárolva vagy csak keresztnévvel. Inkább többet írjon ki, mint újra kelljen keresnem. Amúgyis legrosszabb esetben is max.2-3 betű után annyira leszűkül a lista, hogy 1 képernyőre kifér, és akkor választhatsz. Meg lehet szokni.
    8: én sem a sajátjával használom. 3.5-ös jack előnye :)
    9: szerintem tök átlagos az akksija. Bármilyen telefont le lehet meríteni 1 nap alatt, ha még új és sokat nyomogatja az ember. Tény, hogy nagy a kijelző, és sok az akksizabáló cucc rajta (wlan,gps) ezért könnyebb lemeríteni használattal.
    11: ezt én is sajnálom. De vannak olyan témák/progik, (lehet, hogy csak hackelve megy, nem tudom) amikkel lehet még kitenni.
    12: szerintem ezt is meg tudod oldani egy megfelelő témával.
    13: bevallom, sosem hiányoltam, pedig az E51-em sem tudja. Legrosszabb esetben beállítasz két ugyanolyan eseményt a hét 2 napjára heti ismétlésekkel.
    15: tényleg macerásabb a gombos telókhoz képest. De most gyorsan leteszteltem, elég gyorsan megy. Ha már kijelölős módban vagy, a menüben tök ugyanoda kell nyomkodni, ergó 2 duplakattintással megvan. (névre dupla, majd a menüben a kijelölés/elvetés sorra dupla) viszonylag gyors.
    16: mint már írták, megszokás kérdése, én pl. így szeretem e51 óta, az összesített lista(pl.6300) a furcsa.
    17: csíkos fólia tényleg baromság. Azonnal le kellett szedni.
    18: az 5310 túl vékony :) Az elején nekem is vastagnak tűnt, meg lehet szokni hamar. Legalább kézben könnyebb tapicskolni, mert meg lehet rendesen markolni.
    +1: Hát ezt én sem értem. Én mondjuk már azt sem, miért a tetején van? A telefon alján jobban szeretem ezeket a csatlakozókat. Sokkal könnyebb úgy telefonálni is vele, meg a zsebembe is könnyebben raktam el.

  • sajo13

    senior tag

    válasz karldergroße #17149 üzenetére

    Bizony sokmindenben igazad van, vannak hülyeségei a telefonnak, de azért jól használható és mint tudjuk tökéletes készülék nincs és nem is lesz, mert akkor ki veszi a következő modelleket? Szerintem egy HTC-ben is lehetne találni pár bosszantó hibát és 2x ennyi pénzért még idegesítőbb lenne.
    Amúgy a v50-ben az OVI szinkron menüpont helyett(értelmét nem látom) inkább pár apró felhasználóbarát dolgot tettek volna bele, pl. csoportos kijelölések, mert bosszantó hogy menüben kell kotorászni és nyomkodni, a névjegyzékben a keresés sem tökéletes, de ezt már kitárgyaltuk, klasszikus példa nálam az ANYU, N betű után nem adja be az Y-t. Engem az is bosszant, hogy korábban az mp3 lejátszómon billentyűzár(lock) állapotban is lehetett használni a külső hangerő gombokat, itt nem (a gyári gagyit nem használom, helyette Sennheiser fülesem van)

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz karldergroße #17149 üzenetére

    A plusz egy hibára egy ötlet:
    Nekem is ugyanez volt a bajom, nem akartam új bőrtokot venni a telefon mellé, a régibe meg nem lehetett headsetestül betenni. :W
    Megoldás: Fogtam magam, bementem bőrdíszműveshez, és száz forintért üttettem rá egy lyukat övlyukasztóval. Persze nem tökéletes megoldás, mert egy kézzel macerás elővenni-eltenni, de zenehallgatásnál úgyis ott a távirányító, vezetés közben meg a headset felvevő (ugyanaz, tudom).

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák