Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz sajo13 #15818 üzenetére

    Igen egy kicsit erős volt.Annál is inkább, mert azért egy adott márkához való hűség nem feltétlenül feltételez begyöpösödött, stupid személyiséget. Az, hogy a Nokia kihasználja ezt az elejében megszerzett márkahűséget, az nem a vevők hülyesége,hanem z a jelenség, amit a Fight Clubban szépen megfogalmaztak:"Mi mindannyin egy jól bevált fogyasztói szokás melléktermékei vagyunk." A gyógyszeriparból sok példát tudnék mondani, de csak egy: Vesekő. Vesegörcs. Mit szedett mindenki? Cytenal csöppek. Tetejében gyógynövény alapanyagú volt. Vagy egy évtizedig én is azzal éltem... Most Rovatinex van helyette, mert kiderült a Cystenálról: carcinogén. Rákkeltő. Visszatérve a Nokiára: a 6230i után 6233, majd 6210C, E51, E90, N78 végül E52 é 5800 jött nálam a sorban. De engem nem igen látott senki sem itt átkozódni,, milyen gagyi szar a Nokiám. Más keserve meg nem befolyásol. Az tény, hogy pl. az E52-est a mostani szoftverrel kellett volna piacra dobni. De az eladott darabszáma fontos, a médiában a nézőszám, az eladott példány...Azt mondják,mert ez a nézői igény ... Nem tudom, pl. Schiff Andrást megkérdezték-e, akar-e Győzikét meg Maúnika sót...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • hülyegyerek

    addikt

    válasz sajo13 #15818 üzenetére

    Képzeld,nekem nem csak Nokia telóim voltak,próbáltam Samut,SE-t is.Mindkettőben csalódtam ,így maradt a Nokia,amiben viszont nem szoktam.
    A másik meg,hogy mi gyártjuk,úgyhogy tessék szépen megvenni,és támogatni a magar gazdaságot.

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Új hozzászólás Aktív témák