Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stewe780

    őstag

    válasz tariattila #15540 üzenetére

    A mini teljesen jól megy. Visszaraktam a 4.2-t, nekem nem jött be az új. Mondjuk amennyit azt használom esélye sincs kilépni/fagyni. Azt csak mobilnet esetén indítom, épp nemrég nulláztam a számlálókat, az elmúlt egy hónap során 7MB volt összesen. Az meg ugye nem sok.
    A mobileból is mikor visszaraktam a bétát, újra problémamentes volt, csak nem szeretem a bétákat. Szóval újra felraktam a véglegeset... :W
    Azon is gondolkodtam, hogy vajon firmware okozza a böngésző fagyásokat (mert ugye még a sajátja sem megy normálisan), vagy a böngészők hibája. Ugye az opera elvileg tudja, hogy mire alkotja a mobile-t. Ha olyan általános hiba lenne a firmware-ben akkor közvetett módon is kikerülhetné. Nem használ olyan eljárást, vagy nem úgy, ahogy az alapszoftver nem szereti. De lehet, hogy egyszerűen nem érdekli, javítsa a nokia, azért a mobile nem csak 5800-on fut. Igaza van ennek a gondolatmenetnek is.
    A végeredmény annyi, hogy tulajdonképpen egyetlen böngésző sincs amit bátran lehet használni a telcsin. Az is lehet, hogy csak a hozzáállásunkon kellene változtatni. Tehát amikor a pusztában a gémeskúthoz dőlve kíváncsiak vagyunk, hogy ki mit írt a fórumba, akkor kellene rányomni, és nem otthon a pc-től 10 méterre kellene használni...

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák