Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz hülyegyerek #15049 üzenetére

    Végre valaki, aki tudja, mit akar! :R
    Nézzük csak:
    Zenetár nálam sokkal gyorsabban frissül, mint e50 előtte. Ha új feltöltés nélkül frissítek, akkor 8 mp, most felnyomtam rá egy albumot (14 szám), és 20 mp volt a frissítés, ez úgy nézett ki, hogy 10 mp-ig 0-n állt a számláló, 1 mp alatt felpörgött 14-re, aztán a végéig nem mozdult.
    Galéria megnyitása villámgyors, lemérni sem tudtam, 1-2 másodperc, és már tele is rakta a kijelzőt az indexképekkel. Pedig vagy 15 sorozatrész van fent, plusz egy teljes film is. :Y :C
    GPS másodperceken belül talál poziciót, eddig még csak párszor próbáltam, de egyszer sem kellett várakoznom. Fényképező dettó ugyanez. Szerintem észrevehetetlen használat közben, ami azt jelenti, hogy jól működik. :K
    Egyetlen rész van, ahol feltűnt, hogy várni kell: Én levettem minimumra a fényérzékelőt, mert sokat használom sötétben, és vakít különben. Szóval napfényben kell várni rá 2-3 mp-et, mire felemeli a fényerőt, de utána már tökéletes az olvashatóság.

    Remélem tudtam segíteni.

    Mod: szerintem lehet, hogy érdemes várnod a C6-ra. Az érintős, qwerty-s is, de úgy nyílik, mint az N900, és talán még fémből is lesz. :C

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák