Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stewe780

    őstag

    válasz tariattila #14968 üzenetére

    Na, felraktam, megnéztem. Hát igen a miniben minden ugyanaz, csak ráhúzták a mobile-nak a felületét. Természetesen érthető, az oldalakat optimalizáló szerveroldali progikat gondolom nem cserélték le. Az a leírás amit eddig kapott egy oldalról ugyanaz, amit most is kap. Hát sajnos ez van.
    A mobile-t is felraktam, a memóriaevéséről nincs rálátásom, a legutóbbi hr után azt a handy taskmant, vagy melyiket néztem 1szer, nem raktam fel. Azok az oldalak, amelyeket szoktam nézegetni ugyan olyan jól bejönnek. Azt mondjuk észrevettem, hogy a cím beírás után nem kell még azt a jobbra nyil pöcköt megnyomnom, ez hasznos. Bár, ha ti az opera saját billentyűjét használtátok akkor ez nem volt gond, én mindig a telefon beépített billjét használom, azt szoktam meg.

    Ezt a bétaellenességet meg ne akard kigyomlálni belőlem. Ez a tel képes furcsa dolgokat produkálni. Ha nem égető akkor nem használok bétát semmiből. Persze ez nincs kőbe vésve, lehet, hogy lesz valamiben olyan funkció, amiért majd egyből rárakom a bétát, de most ilyen menüs dolog miatt mint amit kaptunk a mobile-ban, baromira nem kellett volna a béta. Az ovi maps bétájával például az e52-es fórumon járták meg néhányan, nem oda rak bizonyos esetekben ahol vagy. A mobile-ból meg nem volt végleges, persze, hogy felraktam a bétát.

    Engem amúgy így több mint két hónap használat után egy dolog zavar a legeslegjobban: hogy a fényképekből nincs wide méret. Pedig amit én telcsin fotózom azt általában a telcsin is mutatom meg másoknak. Még visszanézésnél sincs semmi lehetőség rá. A nagyításnál azt a nagyítási méretet, ahol az oldalszélesség megegyezik a telefon képernyő szélességével direkt átugorja, vagy van két csík, vagy túlnagyít. :W

    Amiért meg felraknák valamiből bétát az a videó élességállítás felvétel előtt. Ezt régóta érzem, azóta még nem találtam mást.

    jety91 nem, a hiba nem a weboldal fejlesztőjénél van, hanem az opera mobile szerverei rosszul hozzák össze az oldal, mobile-ra optimalizált, képét. Gondolom ott is van valami tömörített protokoll, leírónyelv, amit bővíteni kellene bizonyos új elemekkel, amire még nem is gondoltak, mikor az egészet kitalálták.

    fúú de hosszú lett :DDD, négy napig nem láttam pc billentyűt, lehet, hogy az elvonási tünetek miatt van :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

  • dionaea

    őstag

    válasz tariattila #14968 üzenetére

    Nekem ha nem használom a telót tehát napi 1-2 hivás semmi játék nyomkodás, akor 3 napot elvisz és nincs kikapcsolva. 3g ki van kapcsolva, mivel nem kell és az számít azért

Új hozzászólás Aktív témák