Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinzo

    csendes tag

    Sziasztok,olyan kérdésem lenne igy az éjjszaka közepén,hogy én is szeretnék a közeljövőben vásárolni 1 ilyen készüléket(trémobiléknál), több tesztet elolvasva a gúglit szinte végig bújva elolvastam az Isten tudja mennyi tesztet végignéztem több 10vidit és megnyerte tetszésetemt ez a teló, elég sokat nyomott a latban,hogy viszonylag sok ha úgy tetszik extrát vagy éppen kiegészítőt adnak ill mostmár csak adtak-ahogyan olvasgattam a fórumokat- hozzá. Mennyi az esélye,hogy én is ilyen hulladékot fogjak ki,amiből kimaradtak tartozékok?Azért remélem a style... leg benne lesz,bizom benne alap tartozék. Nem lenne nagy marhaság ha a szolgálatóknál meg lenne vmi támpont,hogy mi van a dobozban. Esetleg a Nokia honlapján eme változásnak nyoma lenne.Most ebben a pillanatban néztem meg a nokiahun és a mit rejt a dobozban "még minden tartozék" fel van sorolva. Akik már megvették legyetek szívesek irjatok pár sort arról,h mennyire jó választás ez a készülék egy olyan személynek aki nem jampizni,nem vagánykodni akar vele,hanem mert 1xűen megtetszett neki,ugyan még soha nem volt érintős cucca,de ez megmérgezte a tesztek alapján. Kb én ilyen vok,tudom talán elég bőlére eresztettem.Elég bosszantó és kiábrándító húzás ez a nokiától,holnap fel is hivom őket és megkérdezem,hogy is van ez? Mindenkinek szép és nyugodtabb estét kívánok.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    kinzo

Új hozzászólás Aktív témák