Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotkodács

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kérlek, ne lincseljetek meg, de nem szeretném elolvasni mind a 6000 Hsz-t. Szóval ha valakinek megesik rajtam a szíve:
    Mobiltelefon vásárlásán töröm a fejem. Az 5800, és az Arena között vacillálok éppen. Tulajdonképpen egyik sem tetszik, de mivel eddig is nokiám volt, az 5800 felé húzok inkább, meg ugye a zárt op.rendszer az Arenánál... Azt kipróbáltam Interneten, és annyira nem tetszett ez a felület, mint vártam. :S
    A lényeg, hogy multimédiás célra lenne a teló, jó lenne az érintőképernyő, meg a jó zenelejátszó, és úgy tűnik, hogy ez a két készülék a legjobb ilyen téren, árban is. Ha nem, akkor javítsatok ki! :)
    Ha megtenné valaki, hogy segít a döntésben, azt megköszönném. Milyen multimédiás, fotós, tapis, zenés, videós mobilt érdemes venni? Ja, és a WIFI is nagyon fontos lenne, ez az egyik ok, amiért le szeretném cserélni a telefonom. :S Ha van valami, amire érdemes lenne várni, akkor várok, de az n97 baromi drága lesz, gondolom, az új iPhone meg még inkább. :/
    Köszi előre is!
    Kotkodály :R

    "Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

Új hozzászólás Aktív témák