Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siralywarez

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lassan három hete van meg az 5800-ás telóm T-s, a hangszórót kicseréltettem, de nem sokkal lett jobb, a hang élesebb lett, de ha felveszem a hangerőt, még mindig lehet hallani kissebb zörgést, bár nem olyan durva mint az előzőnél, a 6280-as nokiámnak, messze kellemesebb hangja volt. Az aksi kisebb használat mellett is nekem 2 napot bír, ma reggel három csíkkal indultam dolgozni, 14h-ra elő kellett keresnem a töltőt, pedig max fél órát beszéltem. A telefon magában szép és nincs bajom a kijelzővel sem, bár nagyon féltem az biztos, de magától a telefontól már nem vagyok elájulva mint ahogy azt képzeltem. Programok nélkül nem sok mindenre használható, alig lehet személyre szabni, még jó hogy van ez a HANDY SHELL és ez sokat dob a telón, akinek fontos hogy minden kéznél legyen.
    A GPS is csak helymeghatározásra jó, ha lejár a licensz, még a Garmin-t nem volt kedvem rá felküszködni, a 20-as szoftver gyorsabb a 10-esnél és nem is fagy be, legalábbis nekem nem szokott a 10-es néha fagyott. Sokat finomítottak a rajta. Vettem hozzá speciális fülest, hogy biztos szép legyen a zenei hangzás, de a sony-ericsson zenei chip-jén nem tesz túl, pedig ha már xpressMusic lehetne jobb is. Lehet én vagyok túl igényes, de nem volt ez olyan olcsó, és nagyon beharangozták milyen csúcsteló. Persze ezek csak az én tapasztalataim, kicsit talán csalódtam benne, bár ez senkit ne tántorítson el a vásárlástól.

    Sirály

Új hozzászólás Aktív témák