Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asysoft

    aktív tag

    Ma én is beléptem a "klubba", egy Pannonos 5800-val, ám sajnos nem felhőtlen az örömöm. Hazajöttem, rádugtam a töltőre, rendben elkezdett tölteni. Mikor pár órával rá eljött a telefoncsere ideje, átpakoltam bele a SIMet, s onnantól teljesen döglöttnek tűnt a készülék, néha bekapcsológomb nyomásra rezgéssel reagált, de kb 15 esetben 1x tette ezt. Miután jó néhányszor eljátszottam a szétszedés-összerakás procedúrát, egy hirtelen jött ötlettől vezérelve kis papírdarabot raktam be az akku és a hátlap közé a csatlakozó alatt, s voila, a készülék életre kelt. Sajnos ez sem tökéletes, előbb is magától kikapcsolt a telefon, mikor az asztalra tettem, úgyhogy a jövő hetet az ez után való rohangálással kezdem. Szerintetek Pannonhoz vigyem (3 nap miatt), vagy szervizbe (ide szoftverfrissítés miatt úgyis el akarok menni, mivel 10-es szoftver van rajta, NokiaSU nem talált frissítést, s idegesít a hiperérzékeny elforgatás-detektálás, s lehetne valamivel fürgébb az UI (nem mintha a fentiek miatt bele mertem volna vágni, csak gondoltam megnézem, mire számíthatok)-gondolom utóbbi helyen egy egyszerű kontakt hibát meg tudnak különösebb gond nélkül, helyben oldani.
    Az mennyire normális, hogy minden programra (legyen az a Nokia honlapról letöltött "handwriting calculator", vagy a menüből letöltött egyéb alkalmazás, esetleg téma) "Lejárt tanúsítvány" hibát írjon? Amúgy a készülék maga tetszik, bár furcsa a logikája a sok Sony Ericssonnal eltöltött év után:)

Új hozzászólás Aktív témák