Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deka10

    senior tag

    Sziasztok! Közel 2 és fél hete van meg a teló :) , a t-nél vettem és én voltam legalábbis szegeden az első vásárló náluk az eladó szerint. Nekem a nokia szervízbe kb. egy és fél hete 11-re tudták frissíteni ezért nem is mentem a t-be.Tegnapelőtt voltam a t-nél van-e már újabb verzió, de hát a szervizes azt sem tudta hogy árulnak ilyen telefont. Tegnap mikor olvastam a fórumon a 20-as verziót kipróbáltam NSU-val, hogy talál-e valamit, talált és pik-pakk feltelepítette. Szerintem sok lényeges változás van, nekem a kereső funkció tetszett meg nagyon, ott rá tudok keresni mindenre itt a neveknél is veszi a cs,sz...... kezdődő neveket, a billentyűzet betűi nagyobbak, a térképről eltünt a kereső (amibe a topa ujjammal mindig belenyúltam), sokkal gyorsabb a gps, van szótár, van másodlagos kamera, és minden gyorsabb. Eddigi használat folyamán meg vagyok elégedve jól teljesít :)), még egy avi lejátszó és számomra akkor teljes a skála. Az aksitól meg annyit (kb. 2 nap mert mindig nyomkodom) ha nem vagyok 220 közelbe akkor autóban ülök és van autóstöltő.

    Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

Új hozzászólás Aktív témák