Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz karldergroße #20946 üzenetére

    Igen a te szinted.
    Volt nekem S40es telóm több is.(ami 95%ban ugyanaz mint az 5310)

    Az s40 baromi jó! De egy szinten már karcsú.
    Jók benne az alapcuccok
    De S60ban azt rakok rá amit ÉN akarok,és úgy állítom be ahogy ÉN akarom.
    És a végeredmény az ÉN telefonom lesz.
    Most te kb azt fitogtatod,hogy vettél egy zárt akármi helyett egy winows7-et és tök gagyi mert alapból nincs rajta semmi jó cucc.........
    Az S60 arra van,hogy testre szabd. Ha nem veszed rá a fáradtságot(max cca. 2óra amíg összevadászol mindet ami csak eszedbe jut) akkor az a te hibád.
    De nem is kell magyaráznom,úgysem fogod megérteni,és jól tetted hogy visszatértél ahoz ami neked tetszik.

    De azért összefoglalnám miben jobb az 5800 ha tök mindegy milyen op van rajta.
    -nagyságrendekkel jobb kamera
    -nagyságrendekkel jobb videó
    -NAGYSÁGRENDEKKEL jobb hangszóró
    -sokkal jobb hangzás(telók között a legjobb)
    -GPS(és az ovi maps jó. frissíteni kell,és jól beállítani. én 1 éve megelégedéssel használom. de ha vetted volna a fáradtságot és kicsit utánna jársz,megtaláltad volna azt a progit ami a te elvárásaid szerint működik) ja és egyébként mivel s60 a cucc, a gpst sokkal több dologra használhatod mint hinnéd....
    -WIFI (nagyon jól működik,én eddig csak az elte hálózatára nem tudtam csatlakozni)
    (-s akkor a kijelzőt,előlapi kamerát,fényérzékelőt,ect nem is említem)

    A te hibád hogy nem használtad ki a telót,lásd win7 hasonlat.
    És egyáltalán nem szöszmötölés/babázás rátenni a dolgokat.
    a szignózást egyszer megcsinálja az ember,utána csak 1klikk programonként, aztán mégegy klikk a telepítés.... baromi bonyolult...

    pár példa( tudsz útgrafikont csinálni az autókázásodból,hogy föntről nézve milyen utat jártál be, és részletesen térképezve hogy épp mennyivel mentél?(ez qva jó egyébként :D)
    tudsz skype-videoaudio telefonálni?(ha van wifi a környéken akkor ingyen videotelefonálsz!!!) tudsz office fájlokat nézni/szerkeszteni? tudsz zip/rar,ect fájlokat kezelni? ...........

    arra világítok rá,hogy a dolog user error volt,és ne a telót szidd
    egyszerűen nem neked való. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák