Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El_Diablo_

    tag

    Szervusztok!

    Ismét volna néhány észrevételem, illetve kérdésem a telefonnal kapcsolatban.

    1: Eddig kétszer csinálta a következőt: feltöltöm az aksit maxra, este ráraktam a töltőt, reggel levettem, minden oké. Délutánra kikapcsolt a telefon, és bekapcsolni sem tudtam. Mivel reggel töltöttem, az aksit kizártam a dologból, egyből komolyabb hibára gondoltam. Végső elkeseredésemben rádugtam a töltőt, és végre bekapcsolt. Akkor láttam hogy teljesen lemerült az akku. Nem futott semmi program a háttérben, se wifi, se bt, semmi. Nem értem miért csinálta. Kétszer fordult elő, azóta szerencsére semmi ilyesmi. Valami ötlet hogy miért csinálhatta? (2 hónapos a telefon)

    2: Ismét egy apró hiba. SMS mentésére a memóriakártyát állítottam be. Néha csinál olyat, hogy ha jön egy üzi, kiírja hogy az aktuális memória nem érhető el, és átvált a telefon memóriájára. Azonnal visszaállítom hogy memkarira mentsen, és egyből visszaáll. Lehet hogy elmozdul benne a kis kártya? nem értem :(

    3: Hogyan tudom a telefon memóriájába mentett SMS-eket átmásolni a memóriakártyára mentett SMS-ek közé? Elég fontos üzit kaptam, amit sajnos a 2.pontban leírt hiba miatt nem oda mentett :(

    Előre is köszönök minden hozzászólást.

    Tom

    Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

Új hozzászólás Aktív témák