Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rin02

    aktív tag

    válasz Barthezz2 #20430 üzenetére

    Kösz az infót. :) Specifikációkat én is ismerem, meg láttam, hogy jött frissítés is, és érdemes feltenni, de inkább az ilyen személyes vélemény érdekelne, hogy működik-e hibátlanul, stb. Az a gond, hogy fellelkesültem,de aztán mégsem teszem fel, mert garancia ugrik, és hát még hátravan 1,5 év... Annyira meg nem bízok benne, hogy ne lenne problémája ezalatt, házilag meg nem szeretek belenyúlkálni ilyenekbe. Csak megtetszett, mert mégis eredeti C6 FW, és még jól is mutat 5800-án, tehát nem olyan, hogy meglátják, és lerí róla, hogy ilyen agyonmoddolt cucc. Viszont most például Cora-ban nagyon olcsó a C6 (70e forint), gondolkodtam, hogy lecserélem, mert ezzel a semmitérő főképernyővel, ami 5800-é nem vagyok kibékülve, de most egy főképernyő miatt lecserélni egy telefont szerintem luxus dolog, ráadásul más változás nem igazándiból van. Akkor már inkább gyűjtök egy Samsung Wave-re. Egész tetszetős példány. Bár annyira nincs jó vélemény még a Bada-ról.

    Más: Az miért lehet, hogy QuickOffice trial installállásánál azt írja ki, hogy "Frissítési hiba"? Megőrülök az ilyenektől. Mellékelhettek volna ezek mellé valamilyen leírást, hogy mit jelentenek.A gyárira szeretném ráinstallálni, de lehet, hogy ez a baj.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

Új hozzászólás Aktív témák