Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    Sziasztok!

    Megosztanék veletek egy történetet, hogy hogy jártam az 5800 XM navigálása közben... Leutaztunk vidékre és jó 3 óra navigálás után lemerült az akksi és magával vitte majdnem az egész telefont. Nálam úgy van megoldva, hogy a teljes 2,3 GBos Europa térkép le van töltve a 16 GB-os memóriakártyára, hogy tudjak akár offline is navigálni. Mivel a feleségemnek is detto ilyen telója van, ezért gyorsan átraktam az ő akksiját az enyémbe, hogy tudjuk folytatni a navigálást. Ez meg is történt, csak az összes adat ami a memóriakártyán volt meghalt. Továbbá, ha bármilyen alkalmazást meg akartam nyitni amihez kell a memóriakártya, lefagyott és nem ment tovább és nagyon lassú volt a menüje is. Tehát a kontaktok, fényképek, zenék, sms-ek és a térképek mind elérhetetlenek lettek. Még jó, hogy van mentésem a laptopon, mert már minden okés a telóval. Le kellett újból formáznom és mindent visszapakolni rá.

    Tanúlság, legyen kocsitöltőre dugva navigálás közben, mert különben annyi a memóriakártyának... :D vagy ne navigáljatok 3 óránál többet... :D

    Üdv,
    Vik

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Új hozzászólás Aktív témák