Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louloudaki

    aktív tag

    hello

    tegnap vettem egy xpress musicot, lenne pár kérdésem, amit a használati utasításból nem tudtam kitalálni.
    1. ugye elvileg/gyakorlatilag kéne fordulnia a képnek a kijelzőn ha forgatom a telót? szenzorok bekapcsolva forgatás is, mégse fordul. most akkor ezt így hogy?
    2. nyomtam egy wifi tesztet, céges hálóra felléptem aztán mikor megnyitottam a gmailt, kért egy csatlakozási pont megadást és a vf vitamaxot lehetett választani, most akkor ez a vodáról ment és fizettem érte vagy a céges wifiről? második weblap megnyitásnál már nem kért ilyen pontot.
    3. gpsnél írja, hogy a-gps is van és a mobilhálózatról is tölt le hozzá adatokat amihez wifit nem lehet használni csak gprst. ezt ki lehet kapcsolni vagy ha kérem ha nem rámerőlteti és használja?
    csak azért kérdem, mert pár óra múlva utazom külföldre és nem szeretnék 0ft-tal a kártyámon visszajönni a 8000ft helyett, és szeretnék kint wifizni meg lehet hogy a gpst is kipróbálnám. mondjuk nem volt a legjobb ötlet 1 nappal utazás előtt tök új telót venni de a másik már annyira ratyi meg púpos az akksija, hogy nem merem vinni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák