Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz napata2 #17118 üzenetére

    Gyakorlatilag bárkinek,aki időnként megnézegeti az e-mailjeit; néha használja a nokia térképet navi+egyéb szolgáltatásaival; aki időnként megnézi az időjárást,rápillant 1-2weboldalra. javaslom a net40-es csomagot. Durván két sör ára... Amikor még csak Net30 volt,havi 1290 Ft-ért, én még arra is előfizettem,nem azért,mert annyira felvet a pénz, hanem a biztonság miatt.Ennek köszönhetem, hogy amikor egyszer 22óra tájékán holt fáradtan a napi számítógépes meló után bekapcsoltam a telefonon az internetrádiót, 45 perc zenehallgatás "csak" 8700 Ft-ba került... Ugyanis vagy lejjebb csúszott a kurzor és fel sem fogtam csak rányomtam,vagy a megnyomás pillanatában az oké előtt a peremet is megnyomtam,lényeg:nem a routeremen keresztül, hanem GPRSNET-en keresztül csatlakoztam. Még szerencse, hogy 40 perc után meguntam... Fél óra múlva jött is az SMS a trémobiltól, vigyázzak, mert mindjárt túllépem az előfizetésem szerinti adatforgalmat... Így lett 8700 Ft. Kiszámoltam: a13Ft/10Kb tarifával olyan 78ezerFt lett volna a móka. És bárki tévedhet, vagy lehet valami technikai malőr..

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák