Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MárnemkellX1

    csendes tag

    válasz ALI_G #146 üzenetére

    Hali,
    Én SE XPERIA helyett döntöttem úgy ebben a hisztériában a múlthéten, hogy mégis ezt választom a szifont és a HTC HD-t is kikerülve (a WIN MOB csalódást hozott az előzetes tájékozódási szakaszban, tehát Samsung sem - nekem).
    Megvettem, és 8 GB mem van benne. Különben a teszt teljesen reális képet ad róla. Rengeteg bosszantó tulajdonsága van, amelyek közül néhány csak szokás (megszokás/más-szokás) kérdése, néhány pedig maradandó seb/heg. Nekem ez utóbbiakból a bevezető árán túl a műanyag gagyiság (meg karimás előlapi dizájn, koporsó szerű dobozzal...) a legfájdalmasabb, de talán ez a legkevésbé érdekes is, főleg, ha mint a tesztelésben is kijött, még az asztalról leesést is bírja - talán.

    Kezdünk összebarátkozni, és az aksi sem tűnik vészesen halványnak. Az eddigi E51 használatom 2-3 napos töltést kért ált., ezzel ugyanilyen stílusban úgy tűnik kijön a 3-4 nap is. De nem vitatkozom, mert az aksi töltésigénye nagy mértékben használati kérdés - tudom. Itt az 5800-nál előtérbe kerül a multimédia, 3G-n meg minden telcsi adatforgalma, meg a folyamatos beszéd alatt megszívja az aksit, ez is, meg az E51 is, meg sorolhatnám...
    Az USB töltéshiány, az gáz nekem is, mert amikor szükségem van a net használatra, akkor merül igazán az aksi, és ez az E szériánál is felháborított, mert kényelmetlen, és madzagdzsungelt szaporító dolog (badarság, vagy megint távlatosan kifundált üzleti fogás: majd lesz még később, azt vedd meg, vagy cseréld a régit...)
    Jó hír viszont, hogy mára már magyar menüssé is lett nekem, és a HONDA ACCORD 2009 NAVI HFM rendszerével kompatibilis, a telefonkönyv/névjegyzék import tökéletesen lefut (ezt eddig csak egy SE W850 tudta, de pl. az E51, meg Moto, Samsung több típusa sem).
    Szóval kezd olyanná lenni nálam, amely az egykütyüs igényemet az elvárásaimhoz igazodóan hozza, talán... (azért még nem bízom el magam vele).

Új hozzászólás Aktív témák