Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarKoo

    őstag

    Erőteljesen elgondolkoztam azon, hogy írok a Nokiának egy szerelmes levelet. Kicserélték a telefonom, mert nem volt javítható. Visszakaptam a régi készülékházat, régi kijelzőt, csak a belsejét cserélték le. Oké, ezt még lenyeltem, eddig is így volt, bár eléggé hogy is mondjam, nevetséges húzás, de mindegy. Nagy boldogan átvettem, hazavittem, bekapcsoltam és rövid időn belül kiderült, hogy ez a telefon sz@r továbbra is. Csak mostmár nem az a baja, ami eddig volt, hanem becsíkozódik a képernyő, meg random újraindul 5-10 percenként. Szerintem egy cég nem engedheti meg magának, hogy szar telefont küldjenek vissza. Kb. 5 percembe került produkálni a hibát, ezekszerint ők nem nagyon próbálták ki. :) Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e pofájuk megint visszaküldeni a régi házzal, amit már össze vissza b@sztak, és hogy a kijelző védő fóliám visszakerül-e hozzám. Remélem visszakerül, ellenkező esetben biztos hogy rinyálni fogok nekik, persze nem az illetőnek aki átvette, hanem a szervíznek aki Szombathelyen javít. Nem szokásom reklamálni, de ez eléggé szívenütött. Jah és ráadásul 21-es szoftverrel kaptam meg az új telefont... :S

Új hozzászólás Aktív témák