Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Krisz79 #13306 üzenetére

    Ha érintő képernyősre vágysz, mivel csak Nokia telefont használok (valami megmagyarázhatatlan márkahűségbe becsontosodva), mit tudnék helyette ajánlani? N97-et? Az akksi miatt semmiképp. N97 mini? Nem ismerem. Marad az 5800. Nem rossz,de szeret fagyizni, főleg új progi telepítése táján. Nekem szokni kell még,az E52-m megbízhatóbb. De én már csak inkább azt tudnám mondani: a te döntésed. Ha szerencséd van, kifogsz egy jót, mint én az E52-vel. Ha nem ... Alapjában véve,ha minden üzemszerűen működik,mint írtam, nem rossz. Vannak dolgok, amiket nehézkesebb, komótosabb előcsalni(nem a telefon sebességére értem) és vannak,amiket könnyebb. Hadd ne soroljam fel ... A billentyűs és az érintő képernyős különbségre gondolok. Szöveget bevinni sokkal jobb vele, még a virtuális numerikus billentyűzettel is. Attól függ, jobb v. bal kézzel használod a telefont, az adott hüvelykujj körmödet nem célszerű tövig visszavágni... Amit én hiányolok: nem lehet rá Internettádiót telepíteni,igaz, Mobblert igen. A fényképezdéje ... na, jó, hagyjuk, futottak még kategória...Aki szereti a handy shellt,erre a készülékre érdemes felrakni.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák