Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz myckie2 #120 üzenetére

    Ez nem alacsony igényszint hanem az átlag igény. Neked lehetnek nagyobbak az igényeid, de akkor az annak megfelelő megoldást válaszd ki és ne akard azt egy arra nem való eszközzel megcsinálni.

    Gamepad pedig van PC-n is nekem is van, de csak miután elindítom a játékot onnatól van értelme. Konzolon pedig csak azt használod mindenre. Nagy különbség.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz myckie2 #125 üzenetére

    Komolyan nekem akarod bemutatni a Steam BP-t? :DDD Láttam, kipróbáltam (FHD TV-n jó is) de nem hazsnálom, mert PC az PC és ott billentyű+egér kombó a legalkalmasabb. Persze lehet mókolni, és akkor használhatod a gamepad-et is vindóz alatt, de kb semmi értelme. A konzol célhardver és célszoftver, a PC többcélú eszköz hardveresen és szoftveresen egyaránt. Vezetéknélküli egérrel meg játszik a halál...
    PC-be is lehet pakolgatni a lemezt ha dobozosat veszel, vagy letöltöd neten, de lefogadom ugyanerre a konzol is képes.

    (#127) b.

    Első bekezdéssel egyet értek: a VR gyors eljövetele kissé más helyzetet teremtett hardveresen mindenkinek, de most ez nehogy már a konzolgyártók bűne legyen kizárólag, amikor PC fronton is kb mindenki cserélheti a VGA-ját (kivéve masterrace, de ők sem sokáig bírják majd megállni).

    Egyébként jelenlegi konzol gen-t a két gyártó elképesztően rossz hw specifikációja rontotta el.

    A remastered játékokkal semmi bajom ha egy nagysikerű ténylegesen jó játékot újítanak fel. Nem értem mi ezzel a baj? :F Elég sok exkluzív játék jön még (ami lehet csak eleinte lesz az): Uncharted 4, Horizon stb. Mai napig nincs PC-re Halo, Destiny és hasonlók. Szóval van bőven egyedi játék szerintem.
    PC vonalon nagyon erős az MMO ág szerintem, melyeket nem lehet mindet értelmesen konzolra portolni (WoW, SWTOR stb.), a kivételeket és vegyes megoldásokat meg már megtették (Diablo, ESO, Division stb.). A shooterek meg külön műfaj, amit sokan nem szeretnek gamepad-el játszani.

    A 14 konzolodhoz meg gratula, szép gyűjtemény. :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák