Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz FuRiONight #42 üzenetére

    Ugyanúgy kijönnek a jatekok a sima ps4-re és a ps4k-ra is. - és ugyanúgy is fognak menni ugye? :) sajnos már most sok cím csak alulról kapirgálja a 30FPS-t mi lesz még ez után szerinted?

    Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a konzol egy befektetés volt. Pontosan abba a nyugalomba szerettem volna vele befektetni, hogy pl. 5 évig nyugi van és nincs semmiféle -burkolt, vagy burkolatlan- kényszer ami váltásra sarkallna. Ne higgyétek, hogy ez nem fog. Pont olyan lesz mint a Zumzung galaxy-k meg a szIfonok... ha nem te fogod érezni a szúrást a tarkódban, majd a környezeted tesz róla. (persze normális ember nem ül fel ilyennek mondhatjuk, de azért, ha nem is akkor is ott lesz az a pici rossz érzés)

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • Peter13

    senior tag

    válasz FuRiONight #42 üzenetére

    De, szerintem az. Akkor lett volna ez egy korrekt eljárás, ha előre (!) megmondják, 3 évvel ezelőtt, hogy ez a generáció várhatóan rövidebb lesz, amit frissítéssel szándékoznak orvosolni (nyilván nem kellett volna évszámot meg specifikációkat definiálni, csak magát a stratégiát). Erről viszont szó sem volt: itt menet közben csavartak egyet a megközelítésen, ezel pedig becsapták a felhasználókat. Lesz, akit kicsit sem érdekel, és persze lesz akit nagyon: nyilván volt "impact-analysis" (hogy szépen megmagyarjam :) ), és az alapján úgy gondolták, hogy ennyi belefér (vagyis több pozitív és/vagy semleges visszajelzést prognosztizálnak, mint negatívat).

    Ez nem csak azt mutatja hogy beismerik hogy anno rosszul választottak hardvert (egy ~7850 már akkor sem volt non plus ultra), hanem azt is hogy a "mezei" PS4 generáció várhatóan nem lesz "kimaxolva" (vagyis nem fogják kisajtolni az utolsó cseppet is a harverből, ami pedig szintén egy erős érv szokott lenni a konzolok értékesítése során), mert úgyis ot lesz az erősebb verzió, majd az megoldja "izomból".

    [ Szerkesztve ]

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák