Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Misály #221 üzenetére

    Közelítsük meg a kérdést máshogy. Csak érzékeltetésképpen nem akarok kötözködni. Most már 120e-ért is látni 808-ast. Nálam ebben a kamera legyen a fele az árának, de akkor sokat mondtam, mert ez egy telefon is nem csak a kamera miatt vettem. Sőt akkor még nem is tudtam mire képes valójában. Egy Canon EOS 60D digitális fényképezőgép olyan 250e ft körül vihető, de mindenképp a hasonlók 200 fölötti árban vannak. Ha azt mondom ennek a kamerájával tudok olyan fotókat sőt néha jobbat is lőni mint amit azok nyújtanak(a tesztfotók nézegetése után mondom), akkor miről beszélünk, és még zsebre is vágható. Ráadásul jóval sokoldalúbb a telefon és multimédia funkciók miatt. Már hogy nem érné meg bárkinek a beszerzése? :) A halottnak titulált oprendszer azért nem használhatatlant jelent. Te hogyan értékeled a vásárolt telód előnyeit használhatóság terén az egy dolog. Én 600 euróért vettem még júliusban és simán megérte nekem még azon az áron is, főleg így utólag rájőve mire képes. Nem is véletlen hogy mostanában az összes kamera tesztből kimarad, mert alázna! (volt már épp elég korábban) :D

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák