Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78693120

    törölt tag

    Nekem kb. 200 eredeti dvd filmem van, mert ami fontos, azt megveszem így. Akár letöltöttem előtte, akár nem. Az is gyakori, hogy letöltöm, megnézem újraírható dvd+dvd player+tévén és utána megveszem az MM-ben, mert tényleg jó film és nekem megér ennyit.

    Amit nem értek teljesen, az az audio cd vétele, mert az eleve kapásból be kell digizni. Vagyis itt a cd tényleg feleslegesnek tűnik nekem, mint hordozó. A dvd filmet egyértelműen a fizikai volta és a szines borító miatt veszem meg.

    Ezen kívül írható dvd-re mentek ki máig sok anyagot, tehát kötelező egy külső dvd író. (Jelenleg netbook a fő gépem.) Nem egyszer halt meg már hdd-m, szóval inkább 1-2 lemez menjen tönkre, mint egy teljes hdd-nyi anyag. Lassú írással és jó alapanyaggal, illetve megfelelő, fénytől védett tárolás esetén tapasztalatom szerint sok évig megbízhatóan olvasható marad az írható dvd/cd.

    Szerk.: Még annyit hozzátennék, hogy szerintem ettől nem lesz ólcsóbb a Win8, csak az MS jut nagyobb haszomhoz, hiszen nem kell megvennie a licenszeket, illetve a Pro kiegészítőket fizetik ki a tudatlanabb felhasználók, akik nem ismerik az ingyenes programokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák