Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    Akárhányszor olvasok ilyen cikket, meg a kommenteket, sosem tudom feldolgozni, hogy mi a baja az embereknek azzal, hogy ezer gyártó van és a legtöbben nagyon sok féle telefont gyártanak. Igen, a valóság az, hogy ebből a nem tudom hány féle készülékből csak keveset támogatnak.
    De nektek ettől függetlenül meg van a lehetőségetek, hogy olyat válasszatok ezekből amikre kaptok frissítést. Első sorban ott van persze a Pixel, de ott vannak az Android One-os telefonok is. Mégcsak nem is kell csúcskategórásat választani, ahhoz, hogy megkapjátok a hosszú távú gyors frissítéseket. De ezek mellett még van azért pár gyártó, aki saját magától gyorsan ad ki frissítést, pl OnePlus, de ha jól emlékszem a Sony is adott ki oreot már, meg itt a kommentben is olvasom, hogy a Huawei-re is érkezett már oreo.
    Tehát meg van a lehetőségetek, hogy ha fontos nektek a frissítés, akkor olyatn eszközt válasszatok ami ezt biztosítja. Egyszerűen érthetetlen, hogy miért zavar bárkit, hogy amúgy a többi telefonra nem jön frissítés. Nem teljesen mind1 nektek?
    Ez, hogy minden egyártó adjon ki gyorsan és hosszú távú frissítést, olyan mintha odamennék az Apple-höz és azt követelném, hogy adjanak ki olcsó telefont is. Mert milyen dolog már, hogy nincs olcsó alternatívájuk. Nem. Nem adnak. Mert nem erre fektetik hangsúlyt. Ahogy pl a samsung nem a frissítésekre, főleg nem az olcsóbb telefonjaik frissítésére. Ha gyors frissítéseket akarok, nem veszek Samsung-ot és társait, ha pedig olcsó telefont, akkor nem veszek iphone-t, és így tovább. Persze mindenkinek lehetnek kívánságai, hogy milyen jó lenne ez meg az. Szerintem is tök jó lenne, ha mindenki adna ki frissítést, de nyilván nem így működnek. De ez az egyes gyártók hibája és nem az android-é mint oprendszer, ha nem tetszik az üzletpolitikájuk nem kell őket választani, főleg ha van alternatíva.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #33 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam, hogy tudok neked mondani 50k-ért olyat amit szeretnél. De mivel, hogy egyik konkurens oprendszer(szóval egyedül az ios) sem biztosít neked ilyet, ezért ha erről beszélünk, akkor csak arról beszélünk, hogy miben lehetne jobb az android. Attól, hogy nincs ilyen, attól még nem lesz rossz az android, egész egyszerűen azért mert nincs alternatíva ami ezt biztosítja. Nem mondhatod, hogy egy autó, pl egy suzuki, milyen szar mert nem tud repülni, mert hát egyik autó sem tud. :DDD
    De ettől függetlenül, még az is lehet hogy van neked 50kért normális android one-os telefon, csak én nem tudok róla.

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz SkyS1gn #31 üzenetére

    Ezekről se mondtam, hogy tökéletes, vagy azonnali. De látod, hogy előbb megkapta, mint pl a samsung 1000dolcsis csúcs-csúcsmodellje, vagy mint sok más csúcskategóriás telefon. Szerintem ez így még belefér, mennyibe kerül itthon hivatalosan a Mi A1? 80k? :U

Új hozzászólás Aktív témák