Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    egymást húzzák a gyártók... ha az egyiknek fogy ennyiért, akkor a másiknak miért nem? Így ő is annyiért adja. Ha az iPhone-t veszik, mint a cukrot, ezt miért ne? És tessék, kilyukadunk lassan oda, hogy nem csak 1 havi magyar átlagkereset kell egy flagshiphez, hanem 2 is kevés. De én teljesen megértem a gyártókat. Ha sok a hülye, és veszik, miért ne? Ha te pék lennél, és vinnék a kenyered 400 Ft-ért, akkor adnád csak azért 250ért, mert ez lenne a normális? NEM!
    Tehát ne is várjatok olcsóbb terméket, amég ezekre van kereslet. Jól sikerült az S6/Edge, aláírom! De egy ilyen kütyü, ami ennyire gyorsan értékét veszti, és 2 év múlva csoda, ha használható lesz, nem ér ennyit. Nekem a Z3 volt az első és utolsó flagship, amire beruháztam. Felesleges, a középkategória is feljön lassacskán addig, h kompromisszum mentes legyen (lásd snapi 615), gyors, jó üzemidő, fényképező.

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    [Samsung Galaxy S6 review]
    Semmi eget rengető dolog nincs benne. A kamera nem nagy durranás, a noti 4 jobb. Üzemidőben se kimagasló, átlag feletti, de nem ér fel az S5 szintjére. A hangszóró szintén átlagos, semmi extra. Egyedül a külső az, ami előre lépés, vmint az Exynos soc, ha lehet annak nevezni... mert ez adatok alapján nem tűnik vmi nagy számnak az se, ide vagy oda az a 14 nm. Engem nem győzött meg. Akkor lehetne látni a különbséget, ha lenne egy S810es verzió is

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák