Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz melan #10772 üzenetére

    " hogy a video-ra nyomva a TV-n, egyből a video mappa tartalma legyen látható? "

    Ilyet én még nem láttam benne, de próbáld meg a root_container értekekkel való játszadozást. Pl. root_container=V

    Többek között ez is benne van a minidlna.conf -ban:

    # use different container as root of the tree
    # possible values:
    # + "." - use standard container (this is the default)
    # + "B" - "Browse Directory"
    # + "M" - "Music"
    # + "V" - "Video"
    # + "P" - "Pictures"
    # + Or, you can specify the ObjectID of your desired root container (eg. 1$F for Music/Playlists)
    # if you specify "B" and client device is audio-only then "Music/Folders" will be used as r
    oot

    "- be lehet e állítani az ikonméreteket? betettem a film mappájába a borítót, de mappa-ikon méretűben jeleníti meg a TV. lehet ezen változtatn"

    Nem. Ez minidlna, és mint a neve is mutatja, nem a csiliivilli dolgokra hajt, hanem arra, hogy pici legyen (na meg hogy pöcrem működjön. Nincs benne felesleges sallang.).

    a 3. kérdésem transmissionhoz kapcsolódik: amikor megadtam az elérési útját egy letöltésnek, azt mindig eltárolja, majd legközelebb felajánlja. hol tudok ezek közül törölni?

    Transgui? -> Registry.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

  • Geripapa

    aktív tag

    válasz melan #10772 üzenetére

    Mért tértél át?
    Én is gondolkodom, mert már többször előfordult hogy film nézés közben a Twonky mediaszerver egyszer csak újraindult...

    [ Szerkesztve ]

    Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

Új hozzászólás Aktív témák