Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 80-évespapa

    csendes tag

    válasz Tonyk #10768 üzenetére

    Nos, csináltunk a fiam tabletjével (aki most itthon van) egy távoli ftp hívást a NAS felé (úgy ahogy javasoltad:
    ftp://felvettnév.no-ip.org:12896. A baj az, hogy az én wrt150n Línksys routerembe be van drórozva a fizetős dyndns, és nem lehet az ingyenes noip.org hivást beirni. Megprobáltam, de ilyenkor a router hibát jelez. Ezért -hogy legalább próbálni tudjunk - a router DDNS lapján az egész dyndns mechanizmus disabledre van beállitva. Egy pozitiv eredménye azonban volt távoli próba hivásnak, hogy a port forwarding remekül működött, a hivás a tableten a router ajtaja elött halt el (csomó kiirás jelent meg routerrekel kapcsolatban).
    Megoldás? Új router vétele? Vagy nincs mit veszteni való, a neten lehet olvasni olyan firmware-ről, amely jobb, gyorsabb routert varázsol a régiből, és megpróbálni azt feltenni (????)
    Egyébként a username és password-be melyiket kell beirni? A routerbe való belépéshez vagy a NAS-ba való belépéshez szólót? Sajnos az itt lévő help -re kattintva az én routerem bizony semmit sem ir ki !!!!!
    A tableten kipóbáltuk és ott sem hajlandó semmit kiirni. Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák