Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lyzzard

    aktív tag

    válasz Mamuska #364 üzenetére

    Minden készüléknél van alkatrészen belüli szórás. Ez igaz lehetett a w595-re is. Ha nekünk olyan volt a kameránk, itt meg ilyen, arról miért mi tehetünk?

    Miért ne lenne lopós a HTC? Sajnos az X1 még így is jobb lett a Diamondoknál, ez tény, de ha valami ellenvetésed van, akkor jelezd kérlek a svédeknél.

    C905-tel még nem volt alkalmam személyesen foglalkozni, erről nem tudok véleményt alkotni...

    Jha, és Joey:
    Figyelemmel követem, hellyel-közzel, miket írsz. Ettől függetlenül ez még mindig egy X1-gyel foglalkozó topik, nem pedig a különböző fórumok a téma.

    Azt elismerem, voltak, és lehet vannak is a cikkben hibák. De egy cikk sem hibátlan. Én is jeleztem már pl. itt is Bognak valamikor hibát a cikkében, ami elég durva volt, de ugyanígy említhetném a portálos tesztek "színvonalát" is. Fókusz nélküli kijelzőfényképezés?

    Na de mindegy. Tudom, hogy marhára nem könnyű dolog egy ilyen telefonról írni, de azt is tudom, miket éreztem a használata közben. Azaz pontosítok, éreztünk. Mert azért mégiscsak valami egy olyan dolgot megkapni, használni, amit mások még nem kaphattak meg. És talán még erről is van itt szó.
    Jha, és naná, hogy elfogult vagyok. Mert tudom, mire képes a cucc, mi van benne, és mikre tudtam használni. Erről van itt szó, és nem arról, hogy "jajj paffer, jaj széria, jaj, mobilaréna".

    Szerintem korrektek voltunk a leírással, akinek meg nem tetszik a bevezető, ugorja át. És? Az meg ami a bevezetőben van... az egy érzés megfogalmazása. Vagy legalábbis a próbája. Egy új, olyan dologé, amilyen eddig nem volt. Ha ez nem tetszik, akkor ne olvasd.

    És különben is. Lehet akárki is tökéletes? Nem. Elfogadom a kritikát, de nem foglalkozok vele. Aki előbb, vagy utóbb a kezébe veszi, és használja, annak úgyis leesik a dolog. Addig meg nem kell pattogni, a tények, azok tények:
    Első magyar X1 teszt a SEriáé, az adatok pontosak, a képekre nem lehet panaszkodni, a videót pedig elég sokan látják, és még a tesztek is a valóságot tükrözik.

    Innentől kezdve meg ha kritikát írsz a cikkre, akkor csak a cikket reklámozod ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák