Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest48

    aktív tag

    válasz bwoay #4 üzenetére

    Lehoztak egy cikket egy tinydeal-es ajánlatról és te elhiszed, hogy az nem kínai másolat csak? :C
    Még mindig 150 körül van az eredeti.

  • clon

    aktív tag

    válasz bwoay #32 üzenetére

    Abban az esetben, ha csak "klasszikus" Ericsson szerű kijelző kellene akkor nem is kellene, mert az eink telefonkönyv, sms, naptár, óra-ébresztés funkcióval elbírna. Ezek nem nagy fogyasztásúak integrált jól optimalizálhatók.

    Valójában az ekönyv piac ami panaszkodik, hogy kevés a vásárló de egy ilyen eszköz mellé meg esze ágában sincsen odatenni magát. Pedig addig nem lesz vásárló amíg nem lesz rá eszköz - a könyvolvasó +1 amit cipelni kell, a telefon esetében pedig adott az eszköz amit mindenkinél ott van, csak + funkciót kell integrálni. Szerintem az ilyen kombó eszköz elősegítené az ekönyvpiac fellendülését.

    "...touch feature-ökhöz túl lassú a hátsó display..."
    No itt van az alap probléma, hogy nem arra akarják használni amire való és erről maga a fejlesztők tehetnek. Nem kellett volna alap integrált rendszert hátra is kijelezhetővé tenni csak könyvolvasás és óra kijelzés ennyi. Persze majd jöttek volna a külső alkalmazások amik a jelen helyzetnek megfelelően hátra is kitennék a főképernyőt, de akkor már tudnának kompromisszumot kötni, hiszen nem erre csinálták a fejlesztők de ÉN felokosítottam így ha kicsit lassú is de az enyém :)
    Mondjuk az almának van-volt olyan tokja amibe eink található és érdekes ott is ki lehetett tenni a főképernyőt az einkre és nem volt panasz a lassúságra.

Új hozzászólás Aktív témák