Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • logaritmus

    tag

    Ezek után én is leírom a véleményem
    Hihetetlen látni egyesek márkafanatizmusát, nem is a trollkodás szintjén, hanem hogy saját márkájának istenítésével mennyire betudják nyelni a márka hibáit, mert jó az így.
    Nekem M7-em van lassan két éve és ideje lesz váltani, de ez az M9 nem győzött meg egyáltalán. Tény, volt előrelépés de amik itt legtöbbször voltak kritizálva azok engem nem érintettek. Azokat próbálták javítani, kameránál talán "össze is jött", de ez a külső nulla megújulással M8 rev.2 nálam ez kevés. Jó ott van az oldalsó ív átdolgozása, ami tényleg jó lett, de hogy ezenkívül semmi az már nekem kevés.

    Viszont S6 edge meg tényleg megtetszett, láttam a videket róla futás közben, na ott meg a rendszer smoothsága nem győzött meg. Sokat gondolkodik ez htc rendszerhez képest, lehet ez másoknak nem zavaró aki ilyen laggos telefonokról váltanának. Lehet itt jönni azzal hogy még nem végleges és majd javulni fog, de miért nem lehet összerakni már egy smooth rendszert ahogy a htc is megteszi, Nem laggtenger önti el már az M9-et sem.

    Tanácstalan vagyok, lehet majd a tesztek meggyőznek, lehet még a végén I6 lesz ebből, úgy is érdekelne az IOS. :))

Új hozzászólás Aktív témák