Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz Kicker #39 üzenetére

    Szia!

    Sajnos az a baj, hogy a Nokia 220-ba "Series 30+" chipsetet raktak, ami nagyon korlátozott.

    Bluetooth az csak 3.0-ás, és eleve nem tud bluetooth audio A2DP csatlakozást kezelni!

    Az adatcsatlakozásra én is kíváncsi lennék! Ha Linuxot használsz, érdemes lenne kipróbálni a wammu nevű programot . Rootként kell futtatni. Sok reményt nem fűzök hozzá, mert a Nokia 108 típusra (az is S30+ chipes) is azt írták, nem működik együtt a Wammu-val. de jó lenne, ha össze lehetne hozni. Én is a Nokia 220-at nézegettem, illetve a Nokia 130-at, de eléggé korlátozottaknak tűnnek.

    Nekem az alábbiak a hiányaim a Nokia 220-on:
    - Névjegyeknél egy névhez csak egy szám rendelhető. Ezzel még együtt lehetne élni, ha több nevet veszünk fel.
    - Valahol azt is olvastam, hogy a névjegyekben utólag nem lehet szerkeszteni egy adott névjegyet. Csak ha töröljük és újra fölvesszük. Ez tényleg így van? Ha igen, az nagyon gáz.
    - A gyorsgombok és a jobb oldali gomb funkciója nem testreszabható.
    - SMS-eket nem Beérkező és Elküldött mappa szerint csoportosítja, hanem az okostelefonokban elterjedt chat-szerűen. Ez is eléggé zavar. A Nokia 130-ban ez legalább hagyományos.
    - Ha viszont a Wammu-val nem lehet hozzájuk csatlakozni , SMS-eket lementeni és névjegyzéket szerkeszteni, akkor kiestek nálam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák