Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Ennek így semmi értelme. Olcsónak olcsó, de akkor inkább egy Lumia 520. Az XL pedig egy vicc. Ekkora kijelző ilyen felbontással...bár legalább a gyengécske hardver elviszi a hátán, talán.

    Nincs Play, akkor ez nem is Android, hanem valami öszvér. Azt hittem kapunk egy szép Lumia formatervet (nekem nagyon bejövős a forma), egy jóféle androidot, egy átlagos SoC társaságában, szép kijelzővel. Ebből az első megvalósult, az utolsó kettő még úgy-ahogy (az X esetében), de a lényeg az hiányzik. Ez így rosszabb, mint a WP.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Quasi_modo #17 üzenetére

    Ez így mennyiben tér el egy WP platformtól? Attól eltekintve, hogy (egyelőre) "kevésbé" optimalizált, alig érhető el rá hivatalos forrásból alkalmazás (vegyük az átlagfelhasználót, aki be tudja kapcsolni, és tudja, hol a Facebook), és tuti drágább lesz, mint az 520 (az egyszerűség kedvéért most csak a Nokia X modellt nézzük). Külsőre majdnem WP. Ennek én így nem látom értelmét. Biztos van neki, de nem jövök rá.

    woland_y2k: kifejtenéd bővebben? A Play a droid lelke. Ha valamit akar a kedves user, oda fordult, és keres, letölt. nehogy már kézzel kelljen telepítenem egy okostelefon esetében. Tudom, hogy van pár alternatív "piactér" is, de a választék általában vagy modellfüggő (lásd Samsung, Huawei, a Xiaomi féle MIUI, bár az inkább csak témák miatt,stb.), vagy eléggé gyér (mint például ez). Persze lehet, hogy most megint hülyeséget beszélek, de valaki mesélje el nekem, miért is jó egy ilyen szinten kiherélt droid.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák