Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    Ígéretes kis dög..

    Bár számítottam is ilyesmire figyelembevéve a fejlesztéseit.. (2.generációs bulldozermagok és cayman féle gpu felépítés) ...

    Egyébként nem tudom, hogy vagytok vele de nekem olyan érzésem van a jelenleg megjelenő llanokkal kapcsolatosan, hogy a GPU része szándékosan visszavan fogva (igen alacsony órajel) ... ennek oka szerintem a fogyasztás mellett (asztali gépeknél beleférne) az lehet, hogy minnél kevesebb kategóriát öljön meg, de azért az ellenfelet (sandy) földbedöngölje...

    Szerintem az új radeonok megjelenése után (amiben a jelenegi alsó kategória lehet hiányzik majd... én legalábbis erre tippelnék) egy 1-2 hónapra kiadnak egy pár magasabb órajelű llanot is a trinity előtt..

    Persze, hogy ez az elmélet igaz lehet e majd kiderül az asztali llanok megjelenése után, hogy a gpu része a magnak mennyire húzható órajelesen... Ha nagyon akkor esélyes egy erősebb verzió úgy január legkésőbb február környékén ... én így gondolnám legalábbis...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák