Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz Rusi #11 üzenetére

    Persze, értem én, hogy nem egy nagy triuváj, csak én kijelzőmániákus vagyok :)

    Amúgy tök igazad van, aki ezt fordította, az sose látott még digifényképező fehéregyensúly-beállító menüt. Ezt izzólámpának fordítják mióta digigépek vannak, hiába jelenti a tungsten magyarul azt, hogy wolfram. Baki, nincs mit szépíteni rajta.

    Ugyanaz, mint egy másik teló menüjében a jegyzet (note) menüpont neve: hangjegy :D

    [ Szerkesztve ]

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Rusi #11 üzenetére

    Meg sem mertem kockáztatni, hogy nem tudtad.

    (hallott valaki már olyat, hogy wolfram?) helyett kevésbé lenne furcsa a :
    (hallott valaki már olyan beállítási módot, hogy wolfram?)

    Így már tényleg a furcsa megnevezésre vonatkoztatható az általános meglepődésed...

    Egyébként nem meglepő, idősek - pl nálunk is (Vas megye/Veszprém megye határa***) - sokszor volfrám körtét hozattak velem a boltból. Persze, falusiak is meg már akkor is öregek voltak, és ugye amikor elterjedt, akkor ők voltak fiatalok...

    ***igen, pont a környékről származom, ahol hétfőn a vörösiszap katasztrófa történt. A falu határában folyik a Marcal, gyermekkorom kedvenc fürdőhelye. Most halott folyó...
    Kérem, az aláírásom fontoljátok meg. Elég csak egy kicsit is adni.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák