Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schanyee

    senior tag

    válasz sxxorp #5003 üzenetére

    Hétvégén produkált 2 újra pin kód kérést, meg ma úgy 4. alkalomra tudtam telefonálni vele, mindig kisípolt. Ez utóbbi lehet nem az én telefonom hibája, mert többnyire csak 1 emberrel csinálja és a gyári 4.1-el is csinálta. Amúgy munkahelyen áttértem a fix 2g hálózatra, mert az van csak stabilan az irodában, 3g-vel nagyon gyorsan merül (hétvégén teljesen jól bírta 3g-vel, szóval nem a telefon hibája). Fix 2g-n viszont nem dobja el a hálózatot és telefonálás közben sem szakadt meg, szóval elképzelhető, hogy amikor hálózatot vált akkor van valami baja...

    Ami viszont eléggé cm hiba gyanús, wifi-t és gps-t ha használom hiába kapcsolom ki, akkor is viszi tovább, amíg újra nem indítom a telefont (airplane módot még nem próbáltam) Hétvégén is volt egy 12 óra GPS-em amiből csak 6 órát használtam én (túráztam). Viszont nem írtam fel a fogyasztási adatokat, bocs sxxorp :)

    Utolsó aksi adat, csak azért mert ma is használtam gps-t :)
    2g hálózat fixen, mobilnet fb, gmail ilyenek természetesen folyamatosan mentek.
    14 óra 51 perc készenléti idő
    14 percet futottam endomondo-val, viszont már 3 óra 22 p-e megy a gps az aksi adatok szerint
    33 perc telefonálás kihangosítva
    51 perc kijelző idő (10 perc játék a többi netezés)
    Így merült 38%-ot

  • kiro4444

    tag

    válasz sxxorp #5003 üzenetére

    Rootolás egyszerű? Könnyen megy? Mert az előző telón még nem volt egyszerű, viszont a tableten már pikk-pakk ment. És akkor ki is tudnám gyomlálni a nem használt felesleges, előre telepített appokat ugye? Nem ártana, egy csomó tök felesleges nekem.

Új hozzászólás Aktív témák